Kawałek Afryki w Warszawie

Versión española               English version

Trafił mi się niedawno świetny temat… Nawiązałam kontakt z warszawską modelką znaną pod pseudonimem Tonbo, a będąco prywatnie przesympatyczną Aleksandrą Bogucką. Okazało się, że dziewczyna jest pozytywnie nakręconą osobą, która nie boi się eksperymentów i nowych pomysłów, a przy okazji ma u swojego boku świetnego fotografa, z którym wiele z nich realizuje. Zielonooki Szatan czyli Piotr Pulchny rzeczywiście okazał się szatanem – osobą ze świetnymi pomysłami i profesjonalistą w każdym calu; oświetlenie i inne efekty to właśnie jego zasługa!

Zaraz po Sylwestrze wybrałam się więc do stolicy, gdzie organizacją sesji zajęła się ta niesamowita para, a w międzyczasie dołączy łado nas kolejna – Kasia i Tomek, z czego Tomkowi towarzyszył dodatkowo aparat fotograficzny. Pomimo wielu godzin spędzonych na paćkaniu farbami, nie czuło się żadnego zmęczenia ani napięcia. Wręcz przeciwnie, świetnie się bawiliśmy, a nasi fotografowie pokazali swój kunszt, co widać na poniższych zdjęciach.

Pozostaje mi podziękować wszystkim za współpracę i czekać z niecierpliwością na następną! Zapraszam do oglądania efektów pracy Piotra (z napisem czarne-biale.com.pl) oraz Tomasza (fotorince.pl) oraz na profile modelki Oli: https://www.facebook.com/aleksandra.bogucka.1

Piotra: https://www.facebook.com/Piotr-Leonard-Fotograf-532274500176564

Oraz Tomasza: http://www.fotorince.pl

Warto!

<< POPRZEDNI POST

NASTĘPNY POST >>

STRONA GŁÓWNA

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s