Pokaz Magdy Moniczewskiej

Versión española              English version

Ostatnio, przy okazji krążenia po Gliwicach zobaczyłam plakat. I to nie jeden. Duże postery sygnalizowały, że w Muzeum Tatuażu odbędzie się wykład na temat malowania ciała Andrzeja Jelskiego połączony z pokazem UWAGA! body paintingu Magdaleny Moniczewskiej.

No więc pewnego ciepłego, grudniowego wieczoru zaciągnęłam płaszcz na grzbiet i wybrałam się do gliwickiej świątyni tatuażu. Pomimo natłoku czynnika ludzkiego udało mi się przebić do pomieszczenia, w którym była ozdabiana modelka, również Magda, z resztą. Nie sposób odmówić jej energii i pomysłów, bo, jak widać na poniższych zdjęciach, pozowała i w trakcie malowania, i potem, w pełnej wersji.

Po skończeniu malowania i zaprezentowaniu się modelki w pełnej krasie zaciekawionej gawiedzi udało mi się też porozmawiać ze sprawczynią zamieszania – wizażystką Magdą Moniczewską, która okazała się tak samo sympatyczna jak kompetentna – rozmawiało się z nią świetnie. Po skończeniu imprezy część towarzystwa udała się również do pobliskiej Czekoladziarni, gdzie przy oparach dobrej czekolady można było odpocząć, pogawędzić i uwiecznić modelkę w często niecodziennych pozach.

Zainteresowanych zapraszam na strony facebookowe Magdy Moniczewskiej – wizażystki: https://www.facebook.com/moniczewska/

…oraz modelki – Magdaleny Skoczkowskiej: https://www.facebook.com/magdalena.skoczkowska

<< POPRZEDNI POST

NASTĘPNY POST >>

STRONA GŁÓWNA

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Pokaz Magdy Moniczewskiej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s